Erşan Kuneri Dizisi Hangi Platformda Yayınlanacak?

Cem Yılmaz uzun yıllar önce çektiği GORA filminde çok dikkat çeken Erşan Kuneri karakterini dijital bir diziye dönüştürmeye hazırlanıyor. Sekiz bölümden oluşması beklenen dijital dizinin çekimlerine kısa süre içerisinde başlayacağını söyleyen Cem Yılmaz peki bu diziyi hangi platformda yayınlayacak? İşte detaylar ve haber ile ilgili detaylar yazımızın devamında yer alıyor..

GORA filminde yer alan karakterlerden Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesitin yer alacağı 8 bölümlük bir dizi çekeceğini söyleyen Cem Yılmaz global bir dijital şirketle anlaşacağını açıklamıştı.

Global bir dijital şirket olduğunu açıklayan Cem Yılmaz sosyal medyada dönen Puhutv, Blutv ve benzeri platformlarda yayınlanması için heyecanlanan izleyicileri ters köşeye itti.

Erşan Kuneri

Türkiye de geçtiğimiz günlerde duyulan Amazone Prime Video girişiminin ise bu noktada nasıl bir rol alacağı merak ediliyor. Netflix ile ilgili henüz bir çağrışım olmazken dizi ile ilgili detaylar guncelportal.net sayfasında devam ediyor.

Cem Yılmaz, “Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum. Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlaycağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. Komik ve hızlı bir dizi olacak” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.