Atiye Netflix İzlenme Sayısı

Netflix Türkiye ilk projelerinden birisi olan Atiye, Hakan Muhafız ile birlikte açılışları yapan ilk Türk projeler olarak yer alıyordu. Atiye dizisi ilk sezonu ile yeni yılın ilk aylarında yayınlanırken şimdilerde ise Eylül ayında yeni sezonu paylaşıldı. Peki Atiye dizisinin Netflix izlenme sayısı ne kadara ulaştı? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor..

Netflix Türkiye de Atiye dizisi geçtiğimiz sezon ki yayınlanması ile birlikte geçen sene ki çeyrekte Türkiye de en fazla izlenen dizi olarak tarihe geçmişti.

Netflix; ‘2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Diziler’i açıkladı. 30 Aralık’ta kamuoyuna duyurulan listenin 1 numarasında “Atiye” var.

27 Aralık’ta yayınlanan Atiye dizisi sadece üç, dört günlük süreçte ki izlenme oranları ile birlikte 2019’da en fazla izlenen dizi olarak tarihe geçmişti.

Atiye

Dizinin yeni sezonu da ilk sezonu gibi oldukça ilgi çekerken izleyiciler yine oyunculuklara ve konuya olan güvenlerini belirttiler. Atiye dizisi şüphesiz yeni sezonda da en fazla izlenen Türk diziler arasında birinci sıraya yerleşecek.

Atiye dizisinin bu noktada en büyük rakibi ise kesinlikle Aşk 101 dizisi olacak. Yeni sezonda aylarca trendlerde kalan Aşk 101 dizisinin bu sezona ne denli etki ettiğini hep birlikte göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.