Atiye 3.sezon onayını aldı mı?

Netflix Türkiye projelerinden birisi olan Atiye dizisi yeni sezonu ile Eylül ayında yayınlandı. İlk sezonu ile dikkatleri üstüne çeken Atiye dizisinin yeni sezonu ise yine oldukça ilgi gördü. İyi bir izleyici sayısına ulaşan Atiye dizisinin yeni sezon onayı alıp almadığı ise merak konusu. Atiye 3.sezon onayını aldı mı? İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor..

Atiye

Netflix Türkiye, Atiye projesine diğer projelerinden biraz daha farklı ilgi göstermekte ve özellikle sosyal medya hesaplarında olan ilgi ise Netflix tarafından oldukça etkileyici olarak geri dönüş sağladı.

Atiye yeni sezonda neler yaşandı?

İsmini baş karakter olan Atiye’den alan dizide kadın bir ressamın dünyanın tarihini değiştiren Göbeklitepe’ye karşı hissettiği sebebi bilinmeyen yakınlığı ve bu gizemi çözme çabasını konu alıyor.

Kazı çalışmasını yürüten arkeolog Erhan ile yolu kesişen Atiye, karşılaştığı tüm engellere rağmen Anadolu’daki evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarıyor.

Atiye yeni sezonu ne zaman gelecek? Yeni sezon onayı aldı mı?

“Yeni Ay’da başladık çekimlere, Atiye’nin mucizeleri yine bizimle. Aylar süren bekleyişten sonra tüm tedbirler alındı ve yeniden başladık üretmeye! Atiye’nin ilk sezonuna gösterdiğiniz ilgi, sevgi ve destek için emeği geçen herkes adına çok teşekkür ederim. 3. Sezon yaratıcı ekibimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma hayırlı, uğurlu olsun.”

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.